Užsakymų valdymas ir tiekimo planavimas

​Jūsų įmonės našumas priklauso nuo to, kaip įgyvendinate užsakymų valdymą savo versle.

Susisiekti

Užsakymų valdymas su Odoo

Pasiūlymas klientui: patogiai ir greitai suformuokite patrauklius komercinius pasiūlymus klientams, siūskite juos tiesiai iš Odoo sistemos.

​Kliento užsakymas: stebėkite komercinių pasiūlymų būklę, lengvai ir lanksčiai paverskite juos Pirkėjų užsakymais. Greitai pildykite pasikartojančius užsakymus.

Tiekimo planavimas ir Užsakymas iš tiekėjo: paskirstykite jau turimas prekes sandėlyje bei tiksliai žinokite reikalingus užsakyti kiekius. Valdykite numatomas prekių gavimo ir išdavimo klientui datas.

Pajamavimas sandėlyje ir rezervas klientui: išvenkite klaidų skenuodami atvykusias prekes, rezervuokite sandėlio prekes klientams ir išvenkite prekių trūkumo.

Pardavimas klientui (kliento užsakymo uždarymas): patogiai stebėkite užsakymų būseną, parduokite prekes klientams be neatitikimų ir laiku.
Odoo ERP teikiama nauda

​Užsakymų valdymas prasideda, kai klientas pateikia užsakymą, ir baigiasi, kai jis gauna prekę ar paslaugą. Patikimos programinės įrangos naudojimas yra svarbus užsakymų valdymo tiekimo grandinėje aspektas. Programinė įranga, tokia kaip Odoo ERP, gali maksimaliai tiksliai ir efektyviai automatizuoti užsakymų valdymo praktiką.

• Nebeturėsite „neprižiūrėtų“ užsakymų.
• Sumažinsite klaidų bei vėlavimo riziką.
• Patogiai matysite prekes ir rezervus sandėlyje, prekes kelyje bei poreikį.Visiškai integruota su kitais Odoo moduliais