Lengvai valdykite užsakymus tiekėjams

Optimizuokite savo tiekimo grandinės ir atsargų efektyvumą.

Susisiekite

Automatizuokite tiekimo procesą

Automatiškai siųskite užsakymus tiekėjams kai atsargų kiekis pasiekia nustatytą reikšmę.

Padidinkite pirkimų ir atsargų efektyvumą nustatydami tiekimo taisykles pagal sandėlio likučius, logistikos taisykles, klientų užsakymus, prognozuojamus gamybos užsakymus ir kt. Pasirinkite skirtingus atsargų likučių atnaujinimo metodus kiekvienai prekei, priklausomai nuo gamybos ir tiekimo strategijų.

Lengvai importuokite tiekėjų kainoraščius ir informaciją apie produktus. Priimkite geresnius sprendimus atsižvelgiant į akcijas, kiekius arba specialias sutarties sąlygas. Stebėkite produktų prieinamumą pas tiekėją ir užsakymo būseną programoje.Naudokite išsamią pirkimų statistiką

Skelbkite pirkimų konkursus, integruokite tiekėjų atsakymus į procesą ir įvertinkite pasiūlymus. Pasirinkite geriausią pasiūlymą ir lengvai išsiųskite pirkimų užsakymus. Naudokite ataskaitas savo tiekėjų įsipareigojimų įvertinimui.

Gaukite tikslią tiekėjų statistiką naudodami lanksčias ataskaitas: pristatymo vėlavimus, sutartas nuolaidas, perkamus kiekius ir kt. 
Stebėkite sutarčių pelningumą analitinėje apskaitoje.

Norėdami sinchronizuoti skirtingų įmonių ar padalinių operacijas, galite naudoti vieną Odoo duomenų bazę. Kurkite pardavimo užsakymus, dalinkitės klientais, tiekėjais ir produktais bei tvarkykite visų įmonių sąskaitas faktūras vienu metu. Galite sutaupyti dar daugiau laiko automatizuodami sąskaitų faktūrų išrašymo procesą tarp visų įmonių!

Visiškai integruota su kitais Odoo moduliais