Apie mus

UAB „Avakompas“ daugiau nei 20 metų klientams teikia visapusiškus verslo valdymo sprendimus. Turime gilių žinių ir patirties sandėlių valdymo, pardavimų valdymo ir elektroninės komercijos (B2B) sprendimų srityse.

Esame profesionali ir patyrusi komanda, besivadovaujanti asmeniniu požiūriu į klientą, efektyviais ir kliento verslui naudingais sprendimais siekiantys iškeltų tikslų. 

Stengiamės, kad santykis su klientu būtų ilgalaikis, patikimas ir abipusiai naudingas.

Mūsų istorija

2023

Pradėjome partnerystę su sparčiai populiarėjančia programinės įrangos gamintoja, kompanija Odoo. Dėl šios partnerystės atnaujinome savo svetainę, sena svetainė pasiekiama čia.

Sukūrėme avameet  - laiko rezervacijos servisą, kuris šiuo metu diegiamas autoservisams, bet gali būti pritaikomas ir gerokai plačiau.

2022

Sukūrėme avapay - servisą, kuris atidaro mokėjimo nuorodą ir inicijuoja mokėjimą naudojant integracijas su bankininkystės sistemomis, plačiau https://www.avapay.eu

Sukūrėme avanotify - servisą, kuris siunčia automatinius el. pranešimus apie artėjančius ar pradelstus mokėjimus, plačiau https://www.avanotify.com

Sukūrėme galingą B2B portalą. Jis sėkmingai įdiegtas keliems klientams kurie turi ~1mln. skirtingų prekių kortelių.

2021-2008

Atlikome daug sėkmingų diegimų įvairiuose verslo sektoriuose, štai keletas mūsų klientų: Adampolis, ARX Auto, Automation Supply, Brandelektra, Drūtsraigtis, Gintaro baldai, Hokla, Krinona, Linoksa, Rigalit, RSD Auto, Skorpiono takas.

2007

1C platformos pagrindu sukūrėme ir prekybinėms įmonėms pradėjome diegti verslo valdymo sistemą „1C:Prekybos valdymas 8“. Vėlesniais metais bus sukurti internetinės prekybos, adresinio sandėlio valdymo, gamybos, serviso, buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio ir kiti moduliai.

2005

1C platformos pagrindu sukūrėme ir socialinės globos bei ugdymo įstaigoms pradėjome diegti maisto produktų apskaitos ir valgiaraščių sudarymo programą „Dietinis maitinimas“.

2004

Pradėjome partnerystę su programinės įrangos gamintoja, kompanija 1C.

2003

Sukūrėme ir LR Švietimo ministerijoje įdiegėme elektroninių atskaitomybės ataskaitų surinkimo ir konsolidavimo sistemą. Vėliau ši sistema bus įdiegta dar keliose ministerijose, miškų urėdijose, priešgaisrinės saugos ir gelbėjimo departamente, 7 iš 10 apskričių administracijose.